Domů > Série > Výlov rybníků
 
3368-presila-w.jpg
Přípravy na vánoce ...... 28.10. ! – 1621 zobrazení2 Komentář(ů)
3700-let-rybo,let-w.jpg
Leť, rybo, leť ! – 1562 zobrazenímě napadla asociace na veselý dětský český film Leť, ptáku, leť! Až na to, že tohle nebylo nic veselého. V pátek jsem byla na výlovu rybníka a těšila jsem se na pěkné fotky kde budou rybářské loďky, sítě a vše při východu slunce. Nebylo tomu tak. Tohle byl jiný rybník a technika výlovu jiná, i když ve svém výsledku je to pak stejné. Připadalo mi to kruté a ryb mi bylo hrozně líto ..... 7 Komentář(ů)
4042-celk.ustek-w.jpg
1606 zobrazeníPo druhé jsem se s děčínskými fotokamarády vypravila na výlov rybníku. Tentokrát na Úštěk. Počasí nám opět nepřálo jak bychom potřebovali, ale bylo tam zajímavější focení.2 Komentář(ů)
4107-tahani-z-bahna-w.jpg
O hloupém zloději kterého bahno přicuclo ..... – 1569 zobrazeníPár desítek metrů od břehu stál po pás ve vodě osamocený "rybář" kolem kterého byly zvláštní obrazce a to jsem fotila. Pak k němu postupně začali přicházet další rybáři až pak jsme zjistili, že ho tahají z bahna a nemohou ho vytáhnout. Bahno ho doslova přicuclo ke dnu a nakonec ho dostali ven tak, že ho vytáhli z gumového obleku který tam zůstal a na plastové bedně přitáhli ke břehu. Pak nám řekli, že to byl nějaký němec, ale já myslím, že to byl zloděj který šel krást ryby ..... možná němec :)2 Komentář(ů)
4172-co-povidate-1w.jpg
Co povídáte ??? – 1677 zobrazeníTechnickou kvalitou s tímto rybářem mnohem lepší fotky, ale mě se líbila k té vedlejší :)2 Komentář(ů)
4197-Kaslu-na-vas-w.jpg
............ kašlu na vás – 2037 zobrazení7 Komentář(ů)
4817 2.11.jpg
Blíží se vánoce – 1242 zobrazeníUž je tu zase období výlovů rybníků a to je neklamný znak, že se blíží vánoce. Proboha, vždyť ještě nemám nafocený podzim :)
4965-1.jpg
Tanečky na vodě – 1879 zobrazení2 Komentář(ů)
8 obrázků na 1 stránkáchPoužívání fotografií či textů bez svolení autora je zakázáno. Copyright © Jarka Bauerová 2007. Made by Abulafia design, Michal Vitásek.

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace